Лекції: Психологічні причини викривлення у сприйнятті власного тіла. Характерологічні та особистісні риси. Критика тіла. Сором. Провина. Ненависть. Страх.

Дата: 
Нед, 2016-05-15 10:00

Друзі, запрошую на 2 лекції цього дня на теми:

1. Психологічні причини викривлення у сприйнятті власного тіла. Характерологічні та особистісні риси. - 15 травня о 10:00

2.Критика до власного тіла: емоції, їх значення. Сором. Провина. Ненависть. Страх. - 15 травня о 12:00

Реєстрація до 13.05. за телефоном (099)4847704(099)4847704 .

Лекції з психології харчування допоможуть вам:

1. Отримати інформацію про порушення в харчуванні, їх психологічні причини.

2. Зрозуміти, як емоційна сфера впливає на наш апетит та як порушення у стосунках із оточенням провокують зміни апетиту; зрозуміти значення тих чи інших емоцій

3. Збагатитися корисними знаннями про особливості сімейних систем,  про способи побудови стосунків у родині, які впливають на ті чи інші харчові механізми в поведінці.

4. Побачити з наукових досліджень та практичної психологічної роботи з людьми, як тіло реагує на особистісні зміни, темп і спосіб життя, ставлення до нього, різні емоції та пережиті події минулого.

5. Виробити власний погляд на психологічні потреби та способи їх задоволення з допомогою тих матеріалів, які будуть розглядатися в курсі. 

 

Ведуча - Ольга Лазаренкокандидат психологічних наук (PhD), психолог, співзасновник ГО «Центру психології та психотерапії», в. о. доцент кафедри педагогіки і психології ВІІПО, ведуча психотерапевтичних груп, сертифікований консультант з порушень харчової поведінки  та супроводу зміни/контролю ваги тіла (спеціалізація 2012 р.). 

Ви зможете переглянути медіа-презентацію на кожну з тем, отримати відповідь на своє запитання та практичні рекомендації.

Також роздрукований матеріал по темі лекції ви зможете забрати додому, щоб ще раз з ним ознайомитися.

Потурбуватися про свою участь, зареєструватися та оплатити можна, зв`язавшись по телефону (099)4847704(099)4847704  чи е-мейлolgalaz@inbox.ru (Ольга).

До зустрічі!